8. lis, 2019

SVATEBNÍ SETKÁNÍ

 

Potkat se, vidět se, seznámit se, zamilovat se… Tak zněl slogat svatební akce, na které jsme měli tu čest být s našimi dorty a dezerty. A slogan nelhal. Potkali jsme se s lidmi, které známe, ale ne vždy si najdeme čas se vidět. Seznámili jsme se s novými výrobci různorodých svatebních nezbytností a zamilovali se do některých z nich, tedy do jejich výtvorů. Posbírali jsme důležité kontakty a pár jsme jich i rozdali.

Co je ale nejdůležitější napsat o této akci je, že měla neskutečně boží atmosféru. Lucka Hauzner, která to vše měla na svědomí a která se zabývá dekorací a koordinací svateb a vlastní firmu „Zaslíbeni lásce“, tohle přesně prostě umí na jedničku. Lucka vždycky dokáže vytvořit dokonalou atmosféru, ve které fakt dost snadno zapomenete na všechno, co se děje v normálním světě, což je za nás rozhodně dost důležitá vlastnost při tvorbě svateb. Lucka na to vše má navíc moc šikovnou pomocnici Lenku a na tu zase můžete mít klidně milion dotazů a proseb a nevím čeho všeho a ona se pořád tváři totálně klidně, jako by se nechumelilo a všecko zařídí, vyřídí a se vším se na pohodu vypořádá. Prostě super dvojka.

Setkání se odehrálo v Brně ve „Schrott Gallery“ na ulici Křenová. Schrott Gallery je krásný místo vytvořený ze staré tovární haly z konce 19. století, takže prostě nádhera.

Podniků co se setkali bylo hodně a všecky stojí za zmínku, ale nám nejvíc učarovalo těchto pár z nich:

Simply flowers – Peťu znám už dlouho a vím co s květinami dokáže, ale vždycky mě umí překvapit nějakým super nápadem jako třeba kytice ze suchých kvítků, nebo barevná kombinace, nebo něco jinak úžasnýho. Navíc Peťa je tak pozitivní a tak super člověk, že ji musíte zbožňovat.

Další je Made atelier – Vyrábí různý tiskoviny, který nutně musíte na svatbě mít, třeba oznámení, jmenovky atd, a na ně maluje květiny a celkově vytváří svatební koncept. My se na ni v budoucnu určitě obrátíme, aby nám vymyslela nový letáček, vizitky, a celkově vzhled, protože to fakt umí.

Bezeslov - Dva klučinové, jeden s foťákem, druhý s kamerou, běhají sem a tam a je na nich krásně vidět, jak tu svou práci milují, protože nevnímají svět kolem, dokud se na něj nekouknout skrz hledáček. Jejich fotky a videa jsou prostě jiný, takový opravdový, neumělý, prostě nejsou všechny na jedno brdo. Navíc jim moc chutnali naše dobroty. I od nich budeme nutně potřebovat natočit promo video. Těšte se, bude to jedinečný.

Každý podnik, každý výrobce, který se na akci objevil, byl prostě pecka, musela bych tu popsat všechny, a to byste asi číst nechtěli, ale koukněte se na FB, nebo na Instagram na „Svatební setkání“ a obdivujte.

Příští rok zase… Lucka nikdy nezahálí, takže čekáme, co zase brzy vymyslí…

 

Díky, Renča.